kawa

Wiele osób posiada pomieszczenia na działalność gospodarczą, które wykorzystuje dla siebie lub wynajmuje. Jeśli takie pomieszczenie to – na przykład – sklep, przez który przewija się wielu klientów, warto pomyśleć o dodatkowym zysku związanym z ich obecnością. Rozwiązanie gwarantującym dodatkowe i – wbrew pozorom – spore dochody, są automaty do kawy, ciastek i innych produktów. Klient może sobie wybrać z takiego automatu to co chce kupić, wrzucić określoną ilość pieniędzy do urządzenia i odebrać swój produkt. Taki automat jest więc urządzeniem, które będzie generować zysk i to bez wielkich inwestycji. Jedyną, która może być potrzebna, to zakup takiego automatu. Czy jednak jest to jedyne rozwiązanie?

Automaty vendingowe kosztują dość dużo

Zakup automatu do kawy wiąże się oczywiście z bardzo dużym wydatkiem. Warto więc się zastanowić czy taki zakup ma sens i to nie tylko z uwagi na konieczność zapłacenia sporej sumy pieniędzy. Zakupiony automat przechodzi na własność kupującego i to on musi ponosić koszty jego utrzymania w sprawności, dokonywać koniecznych napraw i innych prac. Awaria takiego automatu zawsze oznacza brak możliwości zarabiania dzięki niemu pieniędzy. Z tego powodu lepsza opcja to automaty do kawy wynajem. Płacąc określoną sumę za wynajem takiego automatu, także można na nim zarabiać. Koszt najmu – nawet wielomiesięczny – zawsze będzie niższy, niż koszt zakupu takiego automatu. Wynajmujący nie musi też ponosić kosztów napraw, przeglądów i innych prac koniecznych przy takim automacie. Oczywiście jeśli usterka nie będzie z jego winy. Brak konieczności ponoszenia takich kosztów eksploatacji automatu do kawy, to szansa na znacznie niższe wydatki związane z jego użytkowaniem.

Wynajęcie automatu do kawy nie jest trudne

Automaty do kawy, to branża, w której działa wiele firm. Wystarczy przeanalizować ich oferty i podjąć decyzję która z nich jest najkorzystniejsza i w której firmie warto taki automat do kawy wynająć. Warto też pamiętać o jednym. Cennik podawany – na przykład – na stronie internetowej takiej firmy, nie jest jedyną jej ofertą. Osoby planujące wynajem wielu automatów lub wynajem długotrwały, mogą liczyć na dodatkowe rabaty. Takim osobom bardzo często przedstawiana jest indywidualna oferta. Szukając firmy działającej w branży najmu automatów do kawy, warto oczywiście analizować cenniki wielu z nich, ale też rozmawiać z przedstawicielami i pytać o warunki najmu. Nie w każdej firmie pracownicy sztywno trzymają się ustalonego cennika najmu. W wielu – po negocjacjach – można uzyskać dużo atrakcyjniejsze warunki wynajmowania takich automatów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here