rozliczenie podatku z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii przez aplikacje? Dzięki innowacyjnej technologii jest to możliwe. Prosty i przejrzysty panel, który pozwoli Tobie w kilkanaście minut wypełnić wniosek. Dzięki Aangifte24 masz szansę na otrzymanie zwrotu podatku z Holandii nawet w 3 miesiące. Z aplikacją do rozliczenia podatku załatwisz formalności bez wychodzenia z domu. Wysyłanie zeznań podatkowych jeszcze nigdy nie było tak proste. Krótki czas oczekiwania i maksymalne zadowolenie. Tak w skrócie określić można Aangifte24. 

Średni czas wypełnienia zeznania podatkowego to 12 minut

Trzy kroki dzielą Cię od wysłania holenderskiego PIT-a do Belastingdienst, czyli urzędu skarbowego. Z aplikacją masz gwarancję pewnego rozliczenia. Obsługa 24/7, darmowa kalkulacja, pełne wsparcie techniczne i to wszystko online! Aplikacja Aaangifte24 to pełna moc możliwości. Wystarczy, że podasz 3 pozycje z otrzymanej od pracodawcy karty Jaaropgave. Szczegółowa instrukcja, krok po kroku, przeprowadzi CIę po rozliczeniu podatku z Holandii. Nie musisz zamawiać dokumentów w języku niderlandzkim. Formularze dostępne w aplikacji są w języku polskim. Na każdym etapie otrzymujesz wsparcie specjalistów. Prosto, szybko, po polsku. Rozlicz swój podatek z Holandii!

Oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc związaną ze zwrotem podatku

Na zwrot podatku z Holandii nie czeka się zbyt długo. Wszystko zależy od momentu, w którym złożyliśmy nasze zeznanie podatkowe. Warto to zrobić wcześniej, gdyż urząd skarbowy w rozpatruje wnioski w kolejności nadesłanych dokumentów. Zwrot podatku z aplikacją jest prostszy. 

Oficjalny termin na złożenie zeznania podatkowego to 1 lipca dla osób niezameldowanych i 1 maja dla zameldowanych. Muszą oni dostarczyć drugi na czas. W innym przypadku holenderski system podatkowy przewidział kary dla spóźnialskich. 

Zwrot podatku z Holandii – tylko z Aangifte24

Już wiesz, jak rozliczyć swój podatek z Holandii. Wystarczy, że zaufasz naszej aplikacji Aangifte24 i będziesz cieszyć się wysokim zwrotem, który otrzymasz na konto bankowe. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse, aby Twoja deklaracja została rozpatrzona szybciej, niż innych podatników. 

Profesjonalna obsługa, pomoc i dbałość o klientów. Dołącz do zadowolonych osób, które już skorzystały z funkcji aplikacji. Rozliczenie z holenderskim urzędem zajmie tylko kilka chwil. Dowiedz się więcej o tym narzędziu na stronie internetowej Anngifte24.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here