Kalkulator AC – jak z niego skorzystać?

Kalkulator AC to przydatne i proste narzędzie, dzięki któremu z łatwością obliczysz składkę na obowiązkowe świadczenie OC oraz dodatkową polisę Autocasco. Bez problemu wybierzesz najlepszą dla siebie ofertę bez wychodzenia z domu. Wysokość comiesięcznego zobowiązania ustalana jest na podstawie wielu kryteriów, dlatego kalkulator wymaga wprowadzenia do systemu obliczającego szczegółowych danych.

Najlepszy kalkulator AC znajdziesz na stronie CUK.pl. Nie potrzebujesz dużo czasu, by go wypełnić. Wystarczy, że:

  • zaznaczysz odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy
  • wpiszesz numer rejestracyjny oraz model swojego auta lub innego pojazdu mechanicznego
  • wypełnisz pozostałe pola, dotyczące Twoich danych osobowych

Kalkulator wyświetli listę przygotowanych dla Ciebie ofert. Ich czytelne zestawienie pozwoli Ci dokładnie zapoznać się ze wszystkimi świadczeniami i wyborem najlepszej opcji.

Składka na ubezpieczenie

Kalkulator obliczy również wysokość Twojej składki na podstawie różnorodnych kryteriów, zawartych w formularzu. Ceny polis mogą różnić się, gdyż każda firma ma swoje własne taryfy. Kalkulator nie przedstawia ofert z szacunkowym wyliczeniem składki. Każda opcja to konkretna propozycja, więc wybierając ją, możesz od razu zdecydować się na zakup ubezpieczenia.

Dane osobowe w formularzu kalkulatora

Dokładne dane osobowe pozwolą na zestawienie indywidualnie dobranych ofert konkretnych firm. Ceny ubezpieczeń OC i AC nie są odgórnie ustalone, gdyż wysokość składek zostaje określona na podstawie informacji o pojeździe i jego właścicielu. Nie bez znaczenia jest wiek, miejsce zamieszkanie oraz czas posiadania prawa jazdy. Dane wykorzystywane są jedynie w celu świadczenia usług.

Warto zaznaczyć, że wypełnienie formularza kalkulatora AC i OC nie jest zobowiązujące.

Narzędzie, wprowadzone przez większość firm ubezpieczeniowych, to łatwy i prosty sposób na wybór najlepszego świadczenia. W przypadku polisy OC warto kierować się ceną, przy zakupie dodatkowych ubezpieczeń komunikacyjnych, należy brać pod uwagę również inne czynniki, jak choćby zakres świadczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here